“Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe”  – czyli doskonały sposób na naukę fizyki

Podstawowe informacje o podręczniku

Tania Książka – Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe to wydany nakładem Wydawnictwa Nowa Era podręcznik dla uczniów drugiej klasy liceum ogólnokształcącego oraz technikum, przeznaczony do nauki fizyki. Treść podręcznika, która została opracowana przez: Weronikę Śliwę oraz Marcina Brauna, pozwoli uczniom odkryć fascynujący świat fizyki.

Zalety podręcznika

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe”  to podręcznik, wydany przez Wydawnictwo Nowa Era w ramach serii “Odkryć fizykę”. Książka cechuje się między innymi:

  • treścią, która została napisana prostym językiem, dzięki czemu uczniowie bez najmniejszego problemu zrozumieją nawet najbardziej skomplikowane teorie fizyczne,
  • zilustrowaniem oraz opisaniem dużej ilości eksperymentów, które mogą być wykonane przez uczniów samodzielnie,
  • oraz licznymi: komentarzami, rysami historycznymi oraz ciekawostkami, które z pewnością zainteresują młodzież światem fizyki. 

Seria “Odkryć fizykę” to cykl podręczników szkolnych przeznaczonych do nauki fizyki, publikowany przez Wydawnictwo Nowa Era. Książki te pozwalają uczniom szkół ponadgimnazjalnych odkryć fascynujący świat fizyki na poziomie podstawowym.

Wydawnictwo Nowa Era

Nowa Era, to nowoczesne wydawnictwo, które zostało założone w 1992 roku w Krakowie. Założycielem wydawnictwa jest Mariusz Koper. Firma wydała na przestrzeni lat ponad 3000 tytułów, które są lubiane przez uczniów, jak i nauczycieli. Dzięki swojemu podejściu do nauki dzieci i młodzieży, Nowa Era stała się wydawnictwem przodującym na rynku polskich podręczników szkolnych, o czym świadczy fakt sprzedania przez firmę w roku 2015 ponad 14 mln egzemplarzy ich publikacji.